Poslední zprávy... Dnes jsme se stali průzkumnou skupinou a náš úkol schovat se s pokladem v lese druhé školce byl tak tajný,že nemám ani foto...jen ze skrýše. Úkol splněn,přesun zpět do základního tábora,zdolávání přírodních nástrah...bahýnko,kameny. Odpoledne mžilo,ale nám to nevadilo.... AHÓÓÓJ ZÍTRA (tato fotka je předznamenáním toho,jak bude vypadat oblečení)Děti jsou veselé,těší se na Vás,nikdo není výrazně nachlazen...jen trošičku. POČÍTÁME S NÁVRATEM MEZI 9.45-10.00 K FIDLOVAČCE. Vřesník-6.den Dobrý večer...počasí se pokazilo,ale nálada na lodi je výborná. Bez práce nejsou koláče... Přijelo divadlo:-)...vykládání potravin děti velmi zaujalo. Pouštěli jsme loďky... V každém pařezu hledáme poklad...co kdyby.... Před větrem jsme utekli domů... A zítra balíme a domů se těšíme! Vřesník-5.den Dnes byl den jako stvořený pro hraní na zahradě.Sluníčko,teplíčko,odpolední svačinka na terase,někteří otužilci se pídili po bazénu.:-).Vaše děti jsou úžasné,zlobí tak akorát,nikdo si nestýská... Ať nám ta pohoda vydrží! Držte palce:-) Vřesník-4.den Dobrý večer,další slunečný den je za námi.Svezli jsme se na Barušce a pohráli si na zahradě.Plnili jsme pár úkolů v lese.. Krmili jsme nejen sebe.... A nikdo se neztratil.Tady je důkaz.:-) Zdravíme všechny! Vřesník-3.den Dnes jsme šli na maliny a ostružiny......klidně se zeptejte dětí,jak to dopadlo(třeba si vzpomenou)....Tady měla být fotka z lesa:-) Hráli jsme si na zahradě... Čekejte pošťáka... Dobrou noc.. Vřesník-2.den 2.den utekl jako voda....Děti jsou veselé,hravé,zvídavé....ovšem někdy i mlčí! Sluníčko svítí,vítr fouká......drak tedy létá. Prostě nádhera! Vřesník-1.den Tak to jsme my....Danielka se nehoupe,protože... P.S.Však já se ty fotky naučím zmenšovat,zatím je to spíš pokus/omyl.:-)Hlavní je,že vaše děti jsou veselé a vyvětrané.....snad tedy spokojené.Hezký večer.